Kompleksowe leczenie zębów

linia

Do kompleksowego leczenia zębów używamy wyłącznie najnowszych technologii, sprzętu oraz aparatury medycznej. Nowoczesne wyposażenie kliniki pozwoli nam maksymalnie wykorzystać umiejętności i wiedzę naszych specjalistów od stomatologii zachowawczej czy profilaktyki. W gabinetach panuje bardzo miła atmosfera. W trakcie kompleksowego leczenia zębów zapewniamy komfortowe warunki, sprzyjające dobremu samopoczuciu Pacjentów. Aby zapewnić Państwu całkowite bezpieczeństwo, przestrzegamy rygorystycznych norm higienicznych i sanitarnych, utrzymując bezwzględną czystość oraz sterylność.

Najnowsze technologie medyczne i kompleksowy plan leczenia

Często się zdarza, że pacjent umówiony na wizytę wymaga kompleksowego leczenia zębów. W związku z tym konieczna jest ingerencja wielu specjalistów. W przychodni Ferreus kładziemy nacisk na pełną obsługę przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego i narzędzi diagnostycznych. Wszystkie zabiegi odbywają się w jednym budynku dzięki harmonijnej współpracy wielu ekspertów od endodoncji czy chirurgii.

Kompleksowe leczenie zębów obejmuje wiele różnych typów leczenia: zachowawczego, estetycznego, periodontologicznego, ortodontycznego, protetycznego. Zajmujemy się także wszczepianiem implantów dentystycznych pochodzących od renomowanych producentów dostępnych na rynku. Przed rozpoczęciem kompleksowego leczenia zębów zapraszamy do skorzystania z rozbudowanego systemu diagnostycznego. Tylko taki sposób kuracji może pomóc w osiągnięciu długotrwałych i satysfakcjonujących efektów leczenia.

Rozbudowane możliwości

Sprzęt, którym dysponujemy, a także kompetencje i doświadczenie lekarzy stomatologów, umożliwiają na kompleksowe leczenie zębów. Pacjenci mogą liczyć na naszą pomoc w wielu różnych przypadkach. Zajmujemy się m.in.:

  • leczeniem kanałowym pod mikroskopem,
  • implantologią (wszczepianiem implantów dentystycznych wielu producentów dostępnych na rynku),
  • leczeniem periodontologicznym (w tym liczne zabiegi periodontologiczne),
  • stomatologią zachowawczą i estetyczną,
  • leczeniem protetycznym (przy wykorzystaniu Systemu CAD/CAM)
  • rozbudowaną chirurgią stomatologiczną

W pracy każdego lekarza stomatologa bardzo ważny jest dobry kontakt z Pacjentem. Gwarantujemy odpowiednie podejście do osób o różnych charakterach. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni wymagania nawet każdej osoby szukającej pomocy.