Przychodnia stomatologiczna Ferreus w Warszawie – kontakt

linia

Odpowiemy na każde pytanie

Osoby szukające wśród klinik stomatologicznych miejsca, gdzie będą mogli skorzystać z kompleksowego leczenia zębów, mogą sprawdzić naszą ofertę. Proponujemy leczenie próchnicy (w tym posiadamy specjalistów z uprawnieniami do stomatologii dziecięcej, którzy mogą zająć się leczeniem próchnicy u dzieci), leczenie kanałowe pod mikroskopem, a także m.in. pomoc w przypadku usuwania plomb amalgamatowych.

Jak umówić się na wizytę u stomatologa?

Szanowni Państwo,

W razie jakichkolwiek pytań na temat opieki stomatologicznej w naszej przychodni prosimy o kontakt:

Stomatologia Rodzinna Ferreus

Okrzei 18, 03-710 Warszawa
telefon: (22) 357 85 98
telefon komórkowy: 502 243 274
email: ferreus@ferreus.pl

Informacje udzielane drogą mailową i telefoniczną mają jedynie charakter orientacyjny i nie są wiążące. Prosimy mieć na uwadze, że nie jest możliwe ustalenie dokładnego planu leczenia z kosztorysem bez badania stomatologicznego, dokumentacji radiologicznej i niejednokrotnie również analizy modeli anatomicznych.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb przedstawienia oferty przez Stomatologia Rodzinna Ferreus, ul. Wrzesińska 4 03-713 Warszawa (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, ze zm.)