Przychodnia stomatologiczna Ferreus w Warszawie – kontakt

linia

Odpowiemy na każde pytanie

Osoby szukające wśród przychodni stomatologicznych miejsca, gdzie będą mogły skorzystać z kompleksowego leczenia zębów, mogą sprawdzić naszą ofertę. Proponujemy leczenie w ramach pełnozakresowej stomatologii zachowując najwyższe standardy pod względem obsługi pacjentów czy wykorzystywanych materiałów lub sprzętu stomatologicznego.

Jak umówić się na wizytę u stomatologa?

Szanowni Państwo,

W razie jakichkolwiek pytań na temat opieki stomatologicznej w naszej przychodni prosimy o kontakt:

Stomatologia Rodzinna Ferreus

Okrzei 18, 03-710 Warszawa
telefon: 22 357 85 98
telefon komórkowy: 502 243 274
email: ferreus@ferreus.pl

Informacje udzielane drogą mailową i telefoniczną mają jedynie charakter orientacyjny i nie są wiążące. Prosimy mieć na uwadze, że nie jest możliwe ustalenie dokładnego planu leczenia z kosztorysem bez badania stomatologicznego, dokumentacji radiologicznej i niejednokrotnie również analizy modeli anatomicznych.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb przedstawienia oferty przez Stomatologia Rodzinna Ferreus, ul. Okrzei 18, 03-710 Warszawa (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - zwanego dalej RODO.)