Przychodnia stomatologiczna Ferreus w Warszawie

linia

Witamy

Przychodnia stomatologiczna Ferreus to grupa ludzi z pasją, dla których opieka nad Pacjentem i przywracanie pięknego uśmiechu są prawdziwym wyzwaniem. Chętnie i z zaangażowaniem podejmujemy się rozwiązywania każdego problemu medycznego, począwszy od wybielania zębów, przez usuwanie starych wypełnień amalgamatowych, po trudne przypadki, jakimi zajmuje się periodontologia. Naszą misją jest zapewnienie Pacjentom kompleksowego leczenia zębów wraz z możliwością skorzystania ze stomatologii estetycznej.

Chcemy, by nasi pacjenci mogli cieszyć się pięknym, ale przede wszystkim zdrowym uśmiechem przez długie lata.

O gabinecie

Nasza przychodnia stomatologiczna oferuje pełen zakres usług. Zatrudniamy doświadczonych i kompetentnych lekarzy, którzy pomagają Pacjentom uporać się z różnymi problemami związanymi z jamą ustną. W ofercie mamy m.in. usuwanie wypełnień amalgamatowych, zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz ortodoncji. Przeprowadzamy leczenie kanałowe (endodontyczne) pod mikroskopem wykonujemy wszczepianie implantów a także zapewniamy kompleksowe wsparcie protetyczne. Zajmujemy się również profilaktyką stomatologiczną. Jedną z naszych specjalności jest periodontologia. Leczymy schorzenia stawu skroniowo-żuchwowego, choroby przyzębia i bruksizm. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do wykonywania diagnostyki radiologicznej, która umożliwia precyzyjną pracę i ocenę danego schorzenia.

Kompleksowe usługi stomatologiczne

Nieustannie dbamy o uaktualnianie naszej oferty, poszerzając ją o nowe metody diagnostyki i leczenia zębów. Każdej nowej technologii wprowadzanej w naszej przychodni towarzyszy gruntowne przeszkolenie personelu. Korzystamy z tego, co najlepsze w nowoczesnej stomatologii, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Nie ma znaczenia czy jest to profilaktyka, chirurgia szczękowa, implantologia czy periodontologia. W każdym przypadku priorytetem jest dla nas najwyższa jakość świadczonych usług oraz komfort Pacjentów.

Jesteśmy przekonani, że nowocześnie wyposażone gabinety, jakimi dysponuje przychodnia stomatologiczna i nasze starania, przekładają się na zadowolenie naszych Pacjentów oraz ich dobre samopoczucie.

Celem Stomatologii Rodzinnej Ferreus jest świadczenie, oraz utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych usług. Naszym dążeniem jest spełnianie wymagań i oczekiwań klientów, uzyskanie mocnej pozycji na rynku.

iso

WYBRANE USŁUGI

linia

Świadczymy usługi m.in. w zakresie: