Przychodnia stomatologiczna Ferreus w Warszawie

linia

Witamy

Naszą misją jest zapewnienie pacjentom kompleksowego leczenia zębów wraz z możliwością skorzystania ze stomatologii estetycznej.

Chcemy, by nasi pacjenci mogli cieszyć się pięknym, ale przede wszystkim zdrowym uśmiechem przez długie lata.

O gabinecie

W naszej przychodni oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych. Zatrudniamy doświadczonych i kompetentnych stomatologów, którzy pomagają pacjentom uporać się z różnymi problemami związanymi z jamą ustną. W zakres naszej oferty wchodzi m.in. stomatologia zachowawcza i stomatologiczna estetyczna, ortodoncja, leczenie kanałowe (endodontyczne), a także protetyka i implantologia. Zajmujemy się również profilaktyką stomatologiczną i stomatologią dziecięcą. Leczymy też schorzenia stawu skroniowo-żuchwowego, choroby przyzębia i bruksizm. Posiadamy nowoczesny sprzęt do wykonywania diagnostyki radiologicznej, która umożliwia precyzyjną pracę i ocenę danego schorzenia.

Kompleksowe usługi stomatologiczne

Nieustannie dbamy o uaktualnianie naszej oferty, poszerzając ją o nowe metody diagnostyki i leczenia zębów. Każdej nowej technologii wprowadzanej w naszej przychodni towarzyszy gruntowne przeszkolenie personelu. Korzystamy z tego, co najlepsze w nowoczesnej stomatologii, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość świadczonych usług oraz komfort pacjentów.

Mamy nadzieję, że nowocześnie wyposażone gabinety oraz nasze starania, przekładają się na zadowolenie naszych pacjentów oraz ich dobre samopoczucie.

Celem Stomatologii Rodzinnej Ferreus jest świadczenie, oraz utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych usług. Naszym dążeniem jest spełnianie wymagań i oczekiwań klientów, uzyskanie mocnej pozycji na rynku.

iso

WYBRANE USŁUGI

linia

Świadczymy usługi m.in. w zakresie: