Chirurgia stomatologiczna – Warszawa Praga Północ

linia

Usuwanie zębów i inne zabiegi

Jedną ze specjalności gabinetu stomatologicznego Ferreus jest chirurgia stomatologiczna. Nasz doświadczony dentysta-chirurg wykonuje takie zabiegi jak: ekstrakcje zębów (w tym również zębów mlecznych) czy chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych. Przychodzimy z pomocą Pacjentom, których zęby nie dadzą się już uratować oraz osobom, dla których chirurgia stomatologiczna jest jedynym rozwiązaniem problemów w jamie ustnej. Zabiegi są wykonywane ze znieczuleniem, dzięki czemu Pacjent nie odczuwa bólu.

Specjalizacja i wiedza ogólna

Chirurgia stomatologiczna jest dziedziną, która wymaga od lekarza nie tylko wiedzy specjalistycznej, ale również rozbudowanej wiedzy ogólnej na temat różnych gałęzi stomatologii, w tym m.in.:

  • protetyki,

– implantologii stomatologicznej

  •  ortodoncji,

Usuwanie wypełnień amalgamatowych – to należy do działu stomatologii zachowawczej

Jednym z często wykonywanych zabiegów, jakie obejmuje stomatologia zachowawcza jest usuwanie plomb amalgamatowych. W dużej mierze składają się one z rtęci. Jak wiadomo, rtęć pierwiastkowa w 50% jest toksyczną substancją, która może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Bardzo ważne jest, aby decyzja o usuwaniu plomb amalgamatowych została podjęta po konsultacji z doświadczonym lekarzem dentystą.

NASI LEKARZE DENTYŚCI

linia

poznaj naszą wykwalifikowaną kadrę medyczną

PL-150x150

Paweł Łachoda

AM-150x150

Aleksandra Marszow

MKL-150x150

Małgorzata Lipińska

MWodnicka-buzia-150x150

Małgorzata Wodnicka

WYBRANE USŁUGI

linia

świadczymy usługi m.in. w zakresie: