Chirurgia stomatologiczna w Warszawie

linia

Usuwanie zębów i inne zabiegi

Jedną ze specjalności gabinetu stomatologicznego Ferreus jest chirurgia stomatologiczna. Nasz doświadczony chirurg stomatologiczny wykonuje takie zabiegi jak ekstrakcja zębów (w tym zębów  mlecznych), chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych, w tym usunięcie zatrzymanej ósemki. Przychodzimy z pomocą tym pacjentom, których zęby nie dadzą się już uratować oraz tych, którzy potrzebują pomocy specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej w związku z problemami w jamie ustnej. Zabiegi wykonywane są ze znieczuleniem, dzięki czemu pacjent nie odczuwa bólu.

Specjalizacja i wiedza ogólna

Każda osoba, która wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, oprócz swojej wąskiej specjalizacji, powinna posiadać rozbudowaną wiedzę ogólną na temat różnych gałęzi stomatologii, w tym m.in.:

  • Ortodoncji,
  • Periodontologii,
  • Protetyki (w tym bardzo ważnej implantologii).

 Usuwanie wypełnień amalgamatowych

Jednym z często wykonywanych zabiegów jest usuwanie plomb amalgamatowych, które w dużej mierze składają się z rtęci. Jak wiadomo, rtęć pierwiastkowa 50% jest toksyczną substancją, która może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Bardzo ważne jest, aby decyzja o usuwaniu plomb amalgamatowych została podjęta po konsultacji z doświadczonym specjalistą od chirurgii stomatologicznej.

Oferta naszych specjalistów jest jednak znacznie bardziej rozbudowana.

 

NASI LEKARZE DENTYŚCI

linia

poznaj naszą wykwalifikowaną kadrę medyczną

PL-150x150

Paweł Łachoda

TK-150x150

Tomasz Kaźmierczak

pawel-rogus-150x150

Paweł Roguś

AM-150x150

Aleksandra Marszow

WYBRANE USŁUGI

linia

świadczymy usługi m.in. w zakresie: