Chirurgia stomatologiczna Warszawa – Praga Północ

linia

Jedną ze specjalności gabinetu stomatologicznego Ferreus jest chirurgia stomatologiczna. Zabiegi chirurgiczne nieodzownie kojarzą się z dyskomfortem, bólem i długą rekonwalescencją. Czy faktycznie jest się czego obawiać? Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań nasi specjaliści z gabinetu chirurgii stomatologicznej z Warszawy Pragi Północ przełamują wszelkie stereotypy. Podczas wykonywania zabiegów chirurgicznych dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nie pracujemy według z góry ustalonego schematu, ale do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób spersonalizowany. Plan działania dostosowujemy zawsze do indywidualnych potrzeb i wymagań. Gwarantujemy leczenie bez bólu i w przyjaznej atmosferze. Wykorzystujemy najnowsze metody leczenia, dzięki którym maksymalnie skracamy okres powrotu do zdrowia.

Bezbolesne usuwanie zębów

Czy możliwe jest bezbolesne usuwanie zębów? Oczywiście, że tak! Klinika Ferreus świadczy usługi najwyższej jakości. Nasi doświadczeni specjaliści wykonują takie zabiegi jak: ekstrakcje zębów (w tym również zębów mlecznych) czy usuwanie zębów zatrzymanych. Zabiegi są wykonywane w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjent nie odczuwa bólu. Rodzaj i dawkę znieczulenia dostosowujemy indywidualnie,po uprzednim przeprowadzeniu dokładnego wywiadu z Pacjentem. Szczególną troską obejmujemy najmłodszych Pacjentów – wiemy jak ważne jest ich pozytywne nastawienie do kolejnej wizyty stomatologicznej. W naszej klinice pracują najlepsi specjaliści w zakresie stomatologii dziecięcej w Warszawie na Pradze Północ.

Jakie inne zabiegi oferuje chirurgia stomatologiczna w Warszawie?

Chirurgia stomatologiczna nie ogranicza się jedynie do zabiegów usuwania zębów. Wykonujemy zabiegi operacyjne w obrębie jamy ustnej oraz zatok szczękowych. Rozwój medycyny w zakresie chirurgii stomatologicznej – w Warszawie i nie tylko, przyczynił się do możliwości wykonywania wielu, skomplikowanych kiedyś, zabiegów. Przychodzimy z pomocą tym Pacjentom, których zęby nie nadają się już do uratowania, oraz osobom, dla których chirurgia stomatologiczna jest jedynym rozwiązaniem problemów w jamie ustnej. Oferujemy chirurgiczne usuwanie zębów, zabiegi hemisekcji i radektomii, resekcje wierzchołków, a także przeprowadzamy procedury regeneracyjne. JeśliPacjent zdecyduje się na usunięcie choćby nawet jednego zęba, a braki w uzębieniu nie zostaną szybko uzupełnione protetycznie, może nastąpić migracja zębów, a następnie zostaną utracone punkty styczne, dzięki czemu w efekcie powstaje zgryz urazowy – źródło bolesnych dolegliwości. Chirurgia stomatologiczna rozwiązuje wszystkie problemy w tej kwestii.

Dokładamy wszelkich starań, by podczas zabiegów chirurgii stomatologicznej każdy Pacjent mógł czuć się komfortowo. Dlatego też tłumaczymy każdy etap procesu, opisując charakter podejmowanych działań chirurgicznych. Nasz personel medyczny jest bardzo wykwalifikowany – każdy specjalista ma niezbędną wiedzę z innych dziedzin: implantologii czy leczenia ortodontycznego.

Specjalizacja i wiedza ogólna

Chirurgia stomatologiczna jest dziedziną, która wymaga od lekarza nie tylko wiedzy specjalistycznej, ale również rozbudowanej wiedzy ogólnej na temat różnych gałęzi stomatologii, w tym m.in.:

  • ortodoncji.

Usuwanie wypełnień amalgamatowych – to należy do działu stomatologii zachowawczej

Jednym z często wykonywanych zabiegów, jakie obejmuje stomatologia zachowawcza jest usuwanie plomb amalgamatowych. W dużej mierze składają się one z rtęci. Jak wiadomo, rtęć pierwiastkowa w 50% jest toksyczną substancją, która może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Bardzo ważne jest, aby decyzja o usuwaniu plomb amalgamatowych została podjęta po konsultacji z doświadczonym lekarzem dentystą.

NASI LEKARZE DENTYŚCI

linia

poznaj naszą wykwalifikowaną kadrę medyczną

Paweł Łachoda

Paweł Łachoda

Aleksandra Marszow

Aleksandra Marszow

Małgorzata Lipińska

Małgorzata Lipińska

Małgorzata Wodnicka

Małgorzata Wodnicka

WYBRANE USŁUGI

linia

świadczymy usługi m.in. w zakresie: