Informacje dla pacjentów przychodni stomatologicznych

linia

Zdrowy i piękny uśmiech to podstawa

Niemal każdy z nas przynajmniej raz w życiu doświadczył problemów z zębami, prawdopodobnie większości nieobcy jest również lęk czy niepokój związany z ich leczeniem. W naszej pracy wychodzimy z założenia, że tak być wcale nie musi.

Rodzinna Przychodnia Stomatologiczna Ferreus w Warszawie powstała z naszej pasji do leczenia zębów. Pragniemy zapewniać Pacjentom opiekę stomatologiczną opartą na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, rzetelnej wiedzy i umiejętnościach, doświadczeniu oraz dokładności. Staramy się zawsze prezentować wysoką kulturę zawodową.

Kompleksowa opieka stomatologiczna

Nasz gabinet stomatologiczny w Warszawie funkcjonuje już od 2005 roku i jesteśmy dumni z pracującego tu obecnie zespołu specjalistów. Wiele czasu i zainteresowania poświęcamy dalszemu, bezustannemu pogłębianiu wiedzy oraz rozwijaniu praktycznych umiejętności. Wszystkie nasze działania lecznicze są zgodne ze współczesną wiedzą medyczną, stosujemy nowoczesne, ale sprawdzone metody i procedury. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych i zaopatrujemy nasz gabinet w nowoczesne materiały oraz aparaturę. Wszystkie podejmowane przez nas działania podlegają ścisłym standardom czystości w medycynie, są więc działaniami antyseptycznymi i aseptycznymi. Zawsze bierzemy przykład z najlepszych.

Nasi Pacjenci mogą liczyć na kompleksową obsługę przez szereg naszych specjalistów.

Kompleksowa obsługa przez szereg specjalistów

Nasi Pacjenci mogą liczyć na kompleksową obsługę przez szereg specjalistów z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, pedodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz protetyki i implantologii. Zapewniamy również opiekę stomatologiczną Pacjentom z dolegliwościami przyzębia, bruksizmem oraz chorobami stawu skroniowo – żuchwowego.

NASI LEKARZE DENTYŚCI

linia

przedstawiamy naszą wykwalifikowaną ekipę

Paweł Łachoda

Paweł Łachoda

Aleksandra Marszow

Aleksandra Marszow

Małgorzata Lipińska

Małgorzata Lipińska

Małgorzata Wodnicka

Małgorzata Wodnicka

WYBRANE USŁUGI

linia

świadczymy usługi m.in. w zakresie: