STOMATOLOGIA RODZINNA FERREUS W WARSZAWIE

linia-small

Witamy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Rodzinnej Przychodni Stomatologicznej Ferreus w Warszawie.

Naszą misją jest zapewnienie Pacjentom bardzo dobrej i profesjonalnej opieki stomatologicznej wraz z poprawą estetyki zębów.

Chcemy, by nasi Pacjenci mogli cieszyć się pięknym, ale przede wszystkim zdrowym uśmiechem przez długie lata.

O gabinecie

W naszej przychodni oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych (http://www.ferreus.pl/zakres-uslug). Zatrudniamy doświadczonych i kompetentnych stomatologów, którzy pomagają Pacjentom uporać się z różnymi problemami związanymi z jamą ustną. W zakres naszej oferty wchodzi m.in. stomatologia zachowawcza i estetyczna, ortodoncja, leczenie endodontyczne (kanałowe), a także protetyka i implantologia. Zajmujemy się również profilaktyką stomatologiczną i stomatologią dziecięcą. Leczymy też schorzenia stawu skroniowo-żuchwowego, choroby przyzębia i bruksizm. Posiadamy nowoczesny sprzęt do wykonywania diagnostyki radiologicznej, która umożliwia precyzyjną pracę i ocenę danego schorzenia.

Kompleksowe usługi stomatologiczne

Nieustannie dbamy o rozwój naszej oferty, poszerzając ją o nowe metody diagnostyki i leczenia zębów. Każdej nowej technologii wprowadzanej w naszej przychodni towarzyszy gruntowne przeszkolenie naszego personelu. Korzystamy z tego, co najlepsze we współczesnej stomatologii, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość świadczonych usług oraz komfort Pacjentów.

Nowocześnie wyposażone gabinety oraz nasze starania, mamy nadzieję, przekładają się na zadowolenie naszych Pacjentów oraz ich dobre samopoczucie.

Celem Stomatologii Rodzinnej Ferreus jest świadczenie, oraz utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych usług. Naszym dążeniem jest spełnianie wymagań i oczekiwań klientów, uzyskanie mocnej pozycji na rynku.

iso

WYBRANE USŁUGI

linia-small

Świadczymy usługi m.in. w zakresie: